Структури навчалього року

Структура учнівського врядування

Про нашу школу

Гатянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ковача Вільмоша розташована на головній трасі с. Гать.

Школа будувалася в 1970-их роках і була передана в експлуатацію у 1981 році. Школа побудована на 640 місць з кухнею, їдальнею, спортзалом. Загальна площа 3200 м.кв.

Школа веде свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства, у тому числі Закону України "Про освіту", "Про загальну середню освіту" та власного статуту.

Головним завданням школи є виховання морально і фізично здорового покоління, створення умов для здобуття загальної середньої освіти на рівні, не нижчому від державних стандартів, розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалюватися, формування громадської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії.

Основний напрям педколективу школи: методи стимулювання навчальної діяльності учнів, підвищення якості навчання дітей, робота з обдарованими дітьми.
Всі вчителі працюють за програмою МОН України, навчальні програми з кожного предмету виконуються.
Кількість учнів в 2016-17 навчальному році 309 (307+2)

Методична Робота

Директор школи/Igazgatónő: Роман Еріка В.

Заступники директора/Helyettesek:
Орос Валентина Б.