Превентивне виховання

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Для учнів 10, 11 класів проведено урок-вікторина

Конкурс плакатів "НІ! НАСИЛЛЮ"

25 листопада Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

Виховні уроки по темі тижня

Тиждень „STOP BULLYNG

З 22 по 24 листопада 2021 року у нашому закладі проходитиме тиждень „STOP BULLYNG!” Учні мають можливість брати участь у цікавих заходах.

Тренінг «Булінг чи цькування?»

Превентивний урок «Вплив наркотичних і токсичних речовин на здоров'я підлітків»

Дякуючи Закарпатським обласним благодвйним фондом «Карітас святого Мартіна» учні 7, 8, 9, 10, 11 класів мали змогу не тільки послухати лекцію на дану тему й поспілкуватися з Ласло Мішкольвцією.

Увага! Діти на дорозі!

Безпечна поведінка в цифровому середовищі

Безпечне та надійне використання технологій – обов’язкова умова успішного навчання та життя. Школа відіграє важливу роль у формуванні в учаснтиків освітнього процесу навичок безпечної поведінки в інтернеті та запобігання сексуальному насильству. У класах основної школи класні керівники провели виховний урок на тему «Не ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті.

16 днів проти насильства

В рамках акції 16 днів проти насильства були провендені різноманітні заходи, а саме: Класні керівники в рамках виховних годин організували огляд відеороликів, «Розкажи дорослому, якому довіряєш» (5-6 кл), «Почни говорити» (9-11 кл). Члени центру « Культура» учнівського врядування виготовляли тематичний стенд « Рівні серед рівних». Класоводи 3-4 класів з учнями провели бесіду та створили сцінгазету на тему « Наші долоні проти насильства».
    Пихолог школи Бушко Г.Р. з учнями 6 класу провела треніг на тему «Ми проти насильства». В рамках акції проводилася і благодійна акція « Люди потребують милосердя».
     Вчитель біології Леврінц А.В, провела вікторину «СНІД – плата за безпечність»
3 7 по 11 грудня організовано тиждень правознавства за окремим планом.

Тиждень булінгу

З 21 по 25 вересня у школі проходитиме Тиждень булінгу. Класні керівники протягом тижня проведуть години спілкування по даній темі. Вчитель мистецтва Качов А.З. організувала виставку «Булінг – це не жарт». педагог-організатор Папп Г.Й. з учнями 10 класу виготовили плакат «Стоп!Булінг!» та для учнів 9 класу продемонструвала документальний фільм «Безпечна школа».

Превентивне виховання у 2019/2020 н.р

З 16-20 вересня 2019 року пройшов тиждень протидії боулінгу.

Насильство в сім'ї

Обговорення питання на тему "Що робити, коли тебе ображають дорослі?"

15 листопада- Міжнародний день відмови вид паління

Робота практичного психолога школи з учнями, які стоять на внутрішкільному обліці

Зустріч з членами організації

«Мagyarok Európában»

• При зустрічі обговорювалися такі питання:
  1. Людське життя як найвища цінність;
  2. Статева культура - основа сім'ї та усвідомлюваного батьківства;