Ділімося досвідом роботи

Деметер Тімеа Бейлівна

вчителька початкових класах

Під час уроків математик для кращого порозуміння дробів використовую кольорові завдання та приклади.
1. завдання: з'єднати дроби з відповідними зображеннями.
2. завдання:порівняти дроби за допомогою приклади.
3. завдання кидай і фарбуй. Учень кидає кості і розфарбовує дріб.

Бенце Наталія Степанівна

вчителька української мови у початкових класах

Бенце Наталія Степанівна, вчителька української мови у початкових класах.

Підготовка учнів 4-их класів Гатянської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Ковача Вільмоша до ДПА з української мови у 2017 році проходить успішно використовуючи позитивні напрацвання та здобутки попередніх років. Дані матеріали опрацьовуються з учнями на косультаціях, бесідах або попередньо самостійно виконуються тестові завдання вдома і зрівнюються з відповідями однокласників на уроці української мови. Виконуємо наступні підготовчі види робіт:

• Списування тесту;
  • Виконання тестових завдань;
  • Усні та письмові складння діалогів на різні теми;
  • Написання диктантів;
  • Переклад текстів на угорську мову та ін.

Маркуш Аніта Миколаївна

вчителка угорської мови та літератури

У Гатянській ЗОШ І-ІІІ. ст. ім. Ковача Вільмоша в 11 класі одна учениця (Ціпола Кармен) вибрала екзамен у угорсікої мови.

Систематично проводимо консультації і проводимо бесіди. Розв'язуємо додаткові завдання, які склали у ЗПІ. Пишемо диктантиб переказиб аналізуємо вірші.Учениця активно готується до екзамену.

Маркуш Аніта Миколаївна, вчителка угорської мови та літератури